Pn-Pt: 09.00 - 17.00 (48) 609-655-184, (48) 668-352-401

KAD.r

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE Z PASJĄ

KAD.r powstał z połączenia pasji i chęci rozwoju, a także inspirowania się i poznawania różnych stylów w fotografii dziecięcej. To chęć do poznawania ludzi i wysłuchania ich historii, która stoi za pięknymi zdjęciami. To możliwość przebywania w gronie innych osób, dla których fotografia stanowi ważną część ich życia. To możliwość działania i uczenia się. To spotkania z podziwianymi osobami. To razem spędzony czas z niesamowitą energią twórczą.

KADR tworzą:

KADr Dominika Sowa i Krystyna Sudoł

Krystyna Sudoł

Jestem pasjonatką fotografii od ponad 6 lat kiedy to zaczęłam zgłębiać tajniki tej niezwykłej sztuki. Mamą trójki dzieci, które są często pod obstrzałem obiektywu. Nauczycielem z wykształcenia, który obecnie spełnia się przekazując wiedzę fotograficzną innym jak i organizując warsztaty z nietuzinkowymi fotografami.

FB: Krystyna Sudoł Fotografia – https://www.facebook.com/krystynasudolfotografia/
Instagram: https://www.instagram.com/krystyna_sudol_fotografia/
Strona www: http://krystynasudol.pl/

Dominika Sowa

Swoją przygodę z fotografią rozpoczynałam 5 lata temu w Akademii Fotografii Dziecięcej gdzie poznałam Kriss. Myślę, że już od początku świetnie się rozumiałyśmy.
To, że teraz tworzymy wspólnie KAD.r jest przypieczętowaniem wzajemnego zaufania i idealnego zrozumienia. Jest to również chęć uczenia się od najlepszych oraz potrzeba tworzenia warsztatów jakich jeszcze nie było.

FB: Dominika Sowa Fotografia – https://www.facebook.com/DominikaSowaFotografia/
Instagram: https://www.instagram.com/dominika.sowa.fotografia/
Strona www: http://dominikasowa.pl

KADr Dominika Sowa i Krystyna Sudoł